Info:

Usługi

  /  Usługi
Cięcie i grawerowanie laserem

Wykonujemy grawerunki na drewnie, akrylu, szkle, skórze, czy metalu. Posiadamy nowoczesny laser z przestrzenią roboczą o wymiarach 1500 mm x 1000 mm. Oferujemy możliwość wykonania pojedynczych egzemplarzy jak i produkcji seryjnej.

Cięcie i grawerowanie ploterem frezującym

Ploter frezujący wykonuje projekty cięcia w najróżniejszych materiałach począwszy od kartonu i skóry na tworzywach sztucznych i aluminium skończywszy. Za pomocą komputerowego sterowania jesteśmy w stanie przenieść na wybrany materiał dowolny kształt wykrojnika i przygotować dla Ciebie produkt zgodny z wymaganiami.

Cięcie wodą – WATERJET

Cięcie strumieniem wody pozwala na obróbkę materiałów o większej gęstości i grubości niż w przypadku innych metod cięcia. Cięcie tego typu nie przypala ciętej powierzchni. Dzięki temu pozwala na obróbkę takich materiałów jak PCV, poliwęglan a także wszelkie materiały kamienne: gres, terakota itp.

Obróbka termoplastyczna tworzyw sztucznych (pleksi, poliwęglan, PCV)

Oferujemy gięcie i termoformowanie tworzyw sztucznych. Pozwala to na wykonanie wielu produktów bez potrzeby łączenia ich z kilku elementów.

Cięcie i polerowanie pleksi

Pleksi należy do tej grupy materiałów z którymi praca nie każdemu przychodzi z łatwością. Bazując na doświadczeniu naszych pracowników oferujemy kompleksowe usługi obróbki pleksi. Oferujemy, cięcie, polerowanie lub klejenie tego materiału zależnie potrzeb Klienta i projektu.

Spawanie metodą MIG-MAG, MMA lub TIG:

Nasz warsztat wyposażony jest w nowoczesne maszyny spawalnicze pozwalające na pracę z następującymi materiałami:

  • Stali czarnej
  • Stali nierdzewnej
  • Aluminium
  • Mosiądz
  • Brąz

Zależnie od specyfiki projektu nasi specjaliści korzystają z technologii MIG-MAG, MMA lub TIG. Powiedz nam czego potrzebujesz, a my dobierzemy odpowiednie rozwiązanie i zrealizujemy projekt.

Obróbka szkła

Oferujemy cięcie, szlifowanie oraz klejenie szkła. Wśród naszych realizacji znajdują się zarówno proste elementy dekoracyjne ze szkła jak i przestronne gabloty wyposażone w systemy inteligentnego oświetlenia.

Lakierowanie i malowanie proszkowe

Wykonywane przez nas produkty i instalacje często wymagają odwzorowania nietypowych barw i odcieni kolorów wedle wykonanych uprzednio projektów. Często są to wymogi narzucone przez strategie identyfikacji wizualnej naszych Klientów.

Wiedza i doświadczenie w tym zakresie pozwalają nam sprostać nawet nietypowym wymaganiom naszych Klientów.