Info:

O nas

  /  O nas

Krótka historia

Działamy na rynku branży reklamy wizualnej od 2000 roku. Długa obecność na Warszawskim rynku reklamy pozwoliła nam stworzyć szeroką sieć partnerów i zwiększyć zakres oferowanych usług.

Zajmujemy się tworzeniem reklamy przestrzennej, którą przygotowujemy według własnych projektów oraz wytycznych naszych klientów. Współpracujemy z wieloma projektantami wnętrz, architektami i pracowniami projektowymi. Korzystając z naszego doświadczenia doradzamy w doborze technologii już na etapie projektowania.

Nasze realizacje objęte są gwarancją trwałości, a naszym Klientom oferujemy profesjonalne serwis i wsparcie przy eksploatacji naszych rozwiązań.

Gwarancja i serwis

Wszystkie nasze produkty objęte są 2-3 letnią gwarancją trwałości w zależności od wykorzystanych materiałów. Na życzenie istnieje możliwość przedłużenia okresu gwarancyjnego nawet do 5 lat!

Naszym Klientom służymy pomocą nie tylko w okresie gwarancyjnym, ale również po jego zakończeniu. Zawsze chętnie pomagamy w wymianie lub naprawach uszkodzeń.

Nasi pracownicy związani są z firmą od wielu lat. Ich największym atutem jest sumienność, dokładność i odpowiedzialność, a także elastyczność dotycząca godzin pracy, co jest bardzo ważne przy pracach montażowych w czynnych obiektach.

Nasze priorytety

Trwałość, bezpieczeństwo oraz estetyka wykonania są dla nas priorytetowe. Każdy produkt wykonany jest z wysokiej jakości atestowanych materiałów od licencjonowanych dostawców. Dysponujemy wieloma tradycyjnymi oraz nowoczesnymi technologiami produkcji.

Na etapie projektowania, po wstępnym określeniu wymagań, definiujemy materiały oraz technologie wykonanie projektu przygotowując jego dokładną wycenę.

Nasze Możliwości

Nasze reklamy są wykonywane z najróżniejszych materiałów, m.in. stal czarna, stal nierdzewna, aluminium, mosiądz, poliwęglan, pleksi, PCV, styrodur, dibond, płyty laminowane, mdf, sklejka, drewno, szkło.

Do produkcji wykorzystujemy różne technologie, m.in. frezowanie, frezowanie cnc, cięcie waterjet, cięcie laserem, spawanie tig (aluminium), spawanie w osłonie argonu (stal nierdzewna), lakierowanie, malowanie proszkowe.

Do podświetleń wykorzystujemy tradycyjne i nowoczesne źródła światła, m.in. neony, LED, neon flex LED, żarówki LED.