Info:

Jak działamy

  /  Jak działamy
v

Krok 1:
Kompleksowe podejście

Po otrzymaniu zapytania kontaktujemy się z Tobą uzupełniając brakujące informacje. W razie potrzeby wykonywane są odpowiednie pomiary. Zbieramy informacje potrzebne nam do stworzenia wyceny, która pozwoli Ci zorientować się w kosztach, zakresie i terminie realizacji zlecenia. Oferta jest finalnym produktem tego etapu.

Krok 2:
Wszystkie ręce na pokład

Po akceptacji oferty zaczyna się realizacja zlecenia. Tworzony jest dokładny projekt na podstawie którego wykonany będzie produkt końcowy. To właśnie na tym etapie najważniejsza jest komunikacja. Informujemy Cię o sposobie wykonania zlecenia i ustalamy jego szczegóły. To jest też moment na wszelkiego rodzaju zmiany i poprawki założeń. Produktem tego etapu jest Projekt Wykonawczy.

c
d

Krok 3:
Produkcja i montaż

Zamknęliśmy projekt. Czas działać. Do projektu przypisywany jest zespół który zajmie się jego realizacją. Potwierdzany jest harmonogram działań, a nasi specjaliści przystępują do produkcji. Osoba odpowiedzialna za organizację pracy kontaktuje się z Tobą aby zadecydować o terminie i warunkach potrzebnych do dostarczenia i montażu wykonywanej instalacji. Dbając o bezpieczeństwo i profesjonalizm wykonywanych usług transportujemy i montujemy produkt we wskazanym miejscu. Produktem tego etapu jest podpisany przez Ciebie protokół odbioru. Rozpoczynany jest okres gwarancyjny.